Комунальна установа «Верхньорогачицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Верхньорогачицької селищної ради»

Юридична адреса: 74402, Україна, Херсонська область, смт Верхній Рогачик, вул. Ювілейна, 48

Код ЄДРПОУ: 22756750

Код КОАТУУ: 6521555100

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 08.00 до 17.00 год.

Е-mail адреса: tercentrvrogachik@ukr.net

Директор: Денщик Ірина Вікторівна

Відділення соціальної допомоги вдома: завідувач Бикова Альона Миколаївна

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги: завідувач Лещенко Ігор Олександрович

Основними завданнями Територіального центру є забезпечення якісним соціальним обслуговуванням громадян, які цього потребують, надання необхідної допомоги людям похилого віку в адаптації до сучасних умов життя, створення можливостей для розширення кола спілкування та обміну досвідом, формування активної соціальної позиції в суспільстві.

Послуги, що надаються у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаються наступні послуги:

00:26:33 15.12.2021