Відділ юридичного, кадрового та інформаційно-організаційної роботи

Трапенов Андрій Геннадійович – начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення, інформаційно – організаційної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народився 07 грудня 1987 року в с. Рубанівка, Великолепетиського району, Херсонської області.

У 1994 році пішов до 1-го класу Рубанівської ЗОШ № 1, яку закінчив у 2005 році.

У 2005 році вступив до Херсонського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ, який закінчив у 2009 році та здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».

З серпня 2005 року до вересня 2011 року працював оперуповноваженим Верхньорогачицького районного відділу управління внутрішніх справ у Херсонській області.

З березня 2012 року до вересня 2012 року працював головним спеціалістом - юрисконсультом Управління Пенсійного фонду України в Верхньорогачицькому районі Херсонської області.

З вересня 2012 року до вересня 2015 року працював головним спеціалістом по юридичній та кадровій роботі Управління агропромислового розвитку Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

З жовтня 2015 до лютого 2021 року працював на посадах адміністратора та головного спеціаліста Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

З лютого 2021 року призначено на посаду начальника відділу юридичного, кадрового забезпечення та інформаційно – організаційної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, де працює по теперішній час.

Одружений, виховує сина та доньку.