Податкова інформує

Увага! Питання дня: одноразове декларування

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі опублікувала відповідь на запитання: "Чи має право ФО задекларувати рухоме або нерухоме майно, право власності на яке набуто до завершення кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування, але після 01 січня 2021 року (наприклад, у листопаді 2021 року), за рахунок коштів з яких не були сплачені податки і які не були розміщені на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації?"

15:26:07 23.09.2021

Надання послуг газопостачання та водопостачання в селах: чи потрібен РРО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо застосовування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО при наданні послуг з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах.

15:24:08 23.09.2021

Здавання готівки в банк: який документ є підтвердженням оприбуткування

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо документів, які свідчать про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки в касі суб’єкта господарювання.

15:23:34 23.09.2021

Хто є платником рентної плати за спецвикористання води?

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформують, що платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – Рентна плата), зокрема визначено первинних водокористувачів – суб’єктів господарювання, а також підприємців, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом її збору з водних об’єктів. Ці норми встановлені п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

15:21:08 23.09.2021

Скасування помилково проведеної операції «службова видача»

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо скасування (виправлення) помилково проведеної операції «службова видача» або «службове внесення» через програмний реєстратор розрахункових операцій.

15:19:42 23.09.2021

Увага! Питання дня: одноразове декларування

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі опублікувала відповідь на запитання: "Якщо фізична особа має у власності 405 тис. грн. та виявила бажання задекларувати ці кошти шляхом подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, то яку саме суму з цих коштів така особа повинна задекларувати (повністю усю суму коштів чи тільки їх частину)?"

11:17:22 22.09.2021

Що таке фінансова допомога?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.

11:15:09 22.09.2021

Зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що наказами Міністерства фінансів України від 18.06.2020 № 306 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13» (далі – Наказ № 306) та від 08.06.2021 № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі – Наказ № 329) було внесено зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів.

11:13:41 22.09.2021

Черговість погашення податкового боргу

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо черговості зарахування коштів до бюджету за наявності податкового боргу.

11:12:29 22.09.2021