Самійлівський старостинський округ

Іванченко Наталя Михайлівна – староста Самійлівського старостинського округу виконавчого комітету

Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народилася 18 березня 1974 року в с. Самійлівка, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

У 1980 році пішла до 1-го класу Самійлівської середньої школи, яку закінчила у 1991 році.

У 1991 році вступила до Генічеського медичного училища, який закінчила у 1993 році.

З червня 1993 року до вересня 1995 року прийнята в члени колгоспу    ім. Карла Маркса на посаду медичної сестри Самійлівського дитячого садочка.

З вересня 1995 року до червня 1999 року працювала завідуючою Фельдшерсько - акушерського пункту с. Лисиче, Самійлівської сільської ради, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

З червня 1999 року до квітня 2011 року працювала завідуючою Фельдшерсько - акушерського пункту с. Самійлівка, Самійлівської сільської ради, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Самійлівського старостинського округу, де працює по теперішній час.

Заміжня, має доньку.