Самійлівський старостинський округ

Самійлівський старостинський округ Верхньорогачицької селищної ради (села Самійлівка, Павлівка, Лисиче)

Адреса: 74441, Україна, Херсонська область, Каховський район, Верхньорогачицька селищна рада, с.Самійлівка, вул. Центральна, 48

Графік роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 12.45 год

Е-mail адреса:  04401753@mail.gov.ua

Телефон: (05545) 5-32-68

Староста: Іванченко Наталя Михайлівна

Іванченко Наталя Михайлівна – староста Самійлівського старостинського округу виконавчого комітету

Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народилася 18 березня 1974 року в с. Самійлівка, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

У 1980 році пішла до 1-го класу Самійлівської середньої школи, яку закінчила у 1991 році.

У 1991 році вступила до Генічеського медичного училища, який закінчила у 1993 році.

З червня 1993 року до вересня 1995 року прийнята в члени колгоспу    ім. Карла Маркса на посаду медичної сестри Самійлівського дитячого садочка.

З вересня 1995 року до червня 1999 року працювала завідуючою Фельдшерсько - акушерського пункту с. Лисиче, Самійлівської сільської ради, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

З червня 1999 року до квітня 2011 року працювала завідуючою Фельдшерсько - акушерського пункту с. Самійлівка, Самійлівської сільської ради, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Самійлівського старостинського округу, де працює по теперішній час.