Інформаційні картки адміністративних послуг

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги компенсації фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги  компенсації фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду на  непрофесійній основі

14:38:21 26.07.2021

14:38:13 26.07.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання  України «Мати –Героїня» (2)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати –Героїня» (2)

14:37:29 26.07.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого  пічного побутового палива (2)

14:34:54 26.07.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання  України «Мати –Героїня» (1)

14:34:08 26.07.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (1)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого  пічного побутового палива (1)

14:33:15 26.07.2021

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме (2)

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги  надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце  проживання їх невідоме (2)

14:32:27 26.07.2021

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме (1)

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги  надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце  проживання їх невідоме (1)

14:31:19 26.07.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобиль

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та учасників ліквідації наслідіків інших ядерних випробувань, осіб, які брали участь у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов’язана з участю у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт; одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською  катастрофою (1)

14:30:15 26.07.2021

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  призначення та виплата одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та учасників ліквідації наслідіків інших ядерних випробувань, осіб, які брали участь у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов’язана з участю у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт; одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською  катастрофою (2)

14:29:29 26.07.2021