Бережанський старостинський округ

Сметана Віта Петрівна – староста Бережанського старостинського округу виконавчого комітету

Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народилася 01 лютого 1970 року в м. Кривий Ріг.

У 1976 році пішла до 1-го класу Михайлівської середньої школи, яку закінчила у 1987 році.

У 1987 році вступила до Криворізького медичного училища, який закінчила у 1989 році.

З липня 1989 року до березня 1994 року працювала медичною сестрою в Ушкальській дільничній лікарні, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

З грудня 1994 року до квітня 1998 року працювала продавцем у Верхньорогачицькому районному споживчому товаристві.

З листопада 2015 року до листопада 2020 року обрана на посаду Бережанської сільської ради Верхньорогачицького району, Херсонської області.

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Бережанського старостинського округу, де працює по теперішній час.

Заміжня, має сина.