A A A K K K
для людей із порушенням зору
Верхньорогачицька громада
Херсонська область, Каховський район

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

Юридична адреса: 74402, Україна, Херсонська область, Каховський район, смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48

Графік роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 12.45 год

Е-mail адреса:  vrog.arhitektura@ukr.net

Телефон: (05545) 5-14-60

Начальник: Момот Олександр Миколайович

Момот Олександр Миколайович – головний архітектор –

начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народився 12 травня 1966 року в смт. Верхній Рогачик, Херсонської області.

У 1973 році пішов до 1-го класу Верхньорогачицької середньої школи № 2, яку закінчив у 1983 році.

У 1983 році вступив до Херсонського сільськогосподарського інституту.

З червня 1984 року до травня 1986 року проходив військову службу в рядах Радянської Армії.

З травня 1986 року продовжив навчання в Дніпропетровському інженерно – будівельному інституті, який закінчив у 1990 році за спеціальністю «Сільськогосподарче будівництво» та здобув кваліфікацію інженера - будівельника.

З червня 1990 року до грудня 1990 року працював майстром будівництва у колгоспі «Росія».

З грудня 1990 року до січня 1993 року працював майстром будівельної дільниці Верхньорогачицького районного кооперативно - державного будівельно – монтажного об’єднання «Райагробуд».

З січня 1993 до лютого 1999 року працював на посаді заступника голови Верхньорогачицького районного кооперативно - державного будівельно – монтажного об’єднання «Райагробуд».

З лютого 1999 року до жовтня 2001 року працював начальником Верхньорогачицького багатогалузевого комбінату комбінату комунальних підприємств.

З грудня 2001 року до вересня 2002 року працював головним спеціалістом відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

З вересня 2002 року до червня 2021 року працював головним архітектором, начальником відділу житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, містобудування, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

З червня 2021 року призначено на посаду головного архітектора–начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, де працює по теперішній час.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь