Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Нестеренко Світлана Михайлівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народилася 30 січня 1968 року в смт. Верхній Рогачик, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

У 1975 році пішла до 1-го класу Верхньорогачицької середньої школи № 1 ім. П.Ю. Корбута, яку закінчила у 1985 році.

Після закінчення школи з 1986 року до 1987 року працювала няней ясла – садка «Берізка» в смт. Верхній Рогачик.

З вересня 1987 року до листопада 1989 року працювала помічником вихователя ясла – садка № 28 м. Мелітополь Запорізької області.

У 1989 році вступила до Мелітопольського державного педагогічного інституту. який закінчила у 1995 році.

З вересня 1993 року до липня 1999 року працювала вихователем групи продовженого Верхньорогачицької середньої школи № 1 ім. П.Ю. Корбута.

З жовтня 2000 року до грудня 2005 року працювала вчителем географії Верхньорогачицької гімназії гуманітарно – естетичного профілю.

У грудня 2006 році до березня 2021 року працювала у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації, займавши посади: головного спеціаліста відділу освіти, начальника відділу освіти та заступника голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

З березня 2021 року призначено на посаду начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, де працює по теперішній час.

Заміжня, має двох синів.