Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Гук Світлана Вікторівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

Верхньорогачицької селищної ради – головний бухгалтер

БІОГРАФІЯ

Народилася 03 листопада 1961 року в смт. Верхній Рогачик Херсонської області.

У 1968 році пішла до 1-го класу Верхньорогачицької ЗОШ № 1           ім. П.Ю. Корбута, яку закінчила у 1979 році.

З червня 1982 року до листопада 1996 року працювала касиром, економістом та нормувальником у Верхньорогачицькому хлібокомбінаті райспоживспілки.

У 1985 році вступила до Херсонського кооперативного технікуму, який закінчила у 1987 році та здобула кваліфікацію бухгалтера

З листопада 1996 року до квітня 1998 року працювала бухгалтером ІІ категорії у Верхньорогачицькому районному споживчому товаристві.

З квітня 1998 року до червня 2005 року працювала головним бухгалтером Хлібокомбінату Верхньорогачицького районного споживчого товариства.

З березня 2008 року призначена на посаду головного бухгалтера Верхньорогачицької селищної ради.

З січня 2021 року переведено на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради – головного бухгалтера, де працює по теперішній час.