Паспорт громади

смт Верхній Рогачик

КОАТУУ: 6521555100
Поштовий індекс: 74402
Адреса:Херсонська область обл., Каховський р-н, смт Верхній Рогачик, вул. Ювілейна, буд. 52
Тел.: 05545 5-14-40

Соціально-економічне обґрунтування Верхньорогачицької селищної ради

(адміністративний центр смт. Верхній Рогачик)

1. Загальна характеристика

Загальна площа Верхньорогачицькоої селищної ради становить 91537 га. 70794,7 га сільськогосподарських угідь з них 65109,9 га ріллі. Протяжність шляхів з твердим покриттям складає 380 км.

Селище міського типу Верхній Рогачик – адміністративний центр, який віддалений від обласного на 220 км та найближчої залізничної станції Сірогози (на лінії Ново-Федорівка – Каховка) – на 40 км. Селищній раді підпорядкований 21 населений пункт : смт Верхній Рогачик •БабинеБережанкаВишневеВолодимирівкаГеоргіївкаЗеленеЗоряКожум'якиЛисичеМихайлівкаНижній РогачикНовознам'янкаОлексіївкаПавлівкаПервомаївкаСамійлівкаТаврійськеТрудовикУшкалкаЧистопілля.

Основою економіки є сільськогосподарське виробництво. Орні землі займають 65109,9 га, з яких 2709,0 га зрошуваних. Розораність становить 92,6%. Уся рілля розпайована, закріплена за землекористувачами і використовується для вирощування сільськогосподарських культур.

2. Автомобільний транспорт займає одну з провідних ролей як у внутрішніх, так і в зовнішніх зв’язках громади. На території адміністративного центра розміщена автостанція. Транспортне сполучення забезпечує доступність до обласного центра м.Херсон та м. Запоріжжя.