Фонд соціального страхування інформує

Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо впровадження електронних листків непрацездатності.

14:02:43 17.09.2021

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів

За оперативними даними Каховського відділення Фонду станом на 10.08.2021 року за кошти Фонду соціального страхування України  пролікувались в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів  після перенесених захворювань і травм  8 застрахованих осіб на загальну суму 116616 грн.

10:02:41 11.08.2021

Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам, передбачених Законом України від 23 вересня 1999 року №1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» 10 серпня 2021 року головним спеціалістом Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області Антоніною Вертегел в секторі «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із визначення правових, фінансових та організаційних засад загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров’я. Також в ЦНАПі розміщено графік особистого прийому громадян фахівцями Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду на 2021 рік , зразки документів необхідних для подання до Фонду соціального страхування.

10:31:37 10.08.2021

Надання матеріального забезпечення-допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах фізичним особам-приватним підприємцям.

Частиною першою статті 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі - Закон № 1105) визначено, що право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.

14:00:54 03.08.2021

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) та матеріального забезпечення застрахованим особам у ІІ кварталі 2021 року

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) та матеріального забезпечення застрахованим особам у ІІ кварталі  2021 року

08:16:04 14.07.2021