Фонд соціального страхування інформує

Відсторонення невакцинованих працівників, які хворіють, потрібно відкласти

На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.

10:24:30 10.12.2021

Змінено нумерацію е-лікарняних – чи впливає це на формування роботодавцем заяви-розрахунку

З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін - збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з'явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости. Фонд соціального страхування України роз’яснює з чого складається номер е-лікарняного, та як його елементи можуть допомогти в призначенні допомоги.

10:22:05 10.12.2021

Каховське відділення Фонду соціального страхування України в Херсонській області проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо впровадження електронних листків непрацездатності.

14:39:09 12.10.2021

Питання дня: одноразове декларування активів

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі опублікувала відповідь на запитання: "Чи має право фізична особа – резидент подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та задекларувати актив у вигляді права грошової вимоги за договором позики, яка надана іншій фізичній особі за рахунок коштів (у національній або іноземній валюті) з яких не були сплачені подати у податкових періодах до 01.01.2021?"

13:10:38 11.10.2021

Влітку бізнесмени отримали вдвічі більше ліцензій

За інформацією фахівців управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час курортного сезону кількість виданих ліцензій на право торгівлі алкоголем і тютюновими виробами збільшилася удвічі.

13:06:01 11.10.2021

Офісні чай та кава за рахунок роботодавця: що з ПДФО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо оподаткування ПДФО води, кави, чаю, придбаних за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу.

13:05:41 11.10.2021