Фінансовий відділ

Ведмідьова Альона Володимирівна – начальник фінансового відділу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народилася 30 серпня 1979 року в смт. Горностаївка, Горностаївського району, Херсонської області.

У 1986 році пішла до 1-го класу Горностаївської середньої школи, яку закінчила у 1996 році.

У 2002 році вступила до Каховського державного аграрного технікуму. який закінчила у 2004 році та отримала кваліфікацію бухгалтера.

З березня 2003 року до червня 2003 року працювала друкаркою у  відділі державної виконавчої служби Верхньорогачицького районного управління юстиції.

З червня 2003 року до вересня 2008 року працювала у Верхньорогачицькому відділенні Херсонської філії ЗАТ КБ «Приватбанк» займавши посади: касира, економіста та заступника керуючого Верхньорогачицьким відділенням.

У 2006 році вступила до Харківського національного економічного університету, який закінчила у 2010 році, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Банківська справа» та здобула кваліфікацію спеціаліста з банківської справи.

З вересня 2008 року до червня 2012 року працювала в Управлінні Пенсійного фонду України в Верхньорогачицькому районі Херсонської області займавши посади: провідного спеціаліста та головного спеціаліста по плануванню бюджету.

З червня 2012 року до листопада 2019 року працювала заступником начальника, начальником бюджетного відділу фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

З листопада 2019 року працювала на посаді спеціаліста І категорії Верхньорогачицької селищної ради.

З січня 2021 року призначено на посаду начальника фінансового відділу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, де працює по теперішній час.