Первомаївський старостинський округ

Слабенко Павло Юрійович – староста Первомаївського старостинського округу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народився 12 серпня 1980 року в с. Черкаське, Радянського району, Казахстан.

У 1987 році пішов до 1-го класу середньої школи № 26 м. Херсон, яку закінчив у 1995 році.

У 1995 році вступив до Херсонського професійно – технічного училища № 4, яке закінчив у 1998 році.

З грудня 1998 року до квітня 2000 року проходив службу у Збройних Силах України.

З червня 2000 року до листопада 2000 року працював газоелектрозварювальником у ТОВ «БМУ-617» м. Херсон.

З листопада 2000 року до травня 2003 року працював газоелектрозварювальником у фермерському господарстві «Любава».

З червня 2003 року до листопада 2003 року працював електрозварювальником у Херсонському суднобудівному заводі.

З червня 2004 року до листопада 2004 року працював газоелектрозварювальником у Приватному сільськогосподарському підприємстві «Укрсільмаш» м. Херсон.

З червня 2009 року до грудня 2020 року працював робітником фермерського господарства «Еліта».

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Первомаївського старостинського округу, де працює по теперішній час.

Одружений, виховує двох синів.