Пошук

Бюджет на 2021 рік

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04401718/dfeae495d9450c4a789fdce1a053cd71.pdf

УКРАЇНА

Верхньорогачицька селищна рада

ІІІ сесія  восьмого   скликання

Рішення

                                                                                                               смт. Верхній Рогачик

 

від  24.12.2020 р. №53

 

Про  бюджет

Верхньорогачицької селищної

територіальної громади

на 2021 рік

 (21537000000)

       (код бюджету)

 

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України (із змінами), керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Верхньорогачицька селищна рада ВИРІШИЛА:

  1. Визначити на 2021 рік: 

   - доходи   селищного  бюджету у сумі – 96 804 567,00 гривень , в тому числі доходи загального фонду в сумі – 93 218 047,00 гривень, доходи спеціального фонду в сумі -  3 586 520,00 гривень, згідно з додатком 1 цього  рішення;

   - видатки селищного бюджету в сумі – 96 804 567,00 гривень, в тому числі  видатки загального фонду бюджету у сумі – 91 173 767,00 гривень, видатки спеціального фонду в сумі – 5 630 800,00 гривень;

  - профіцит за загальним фондом селищного бюджету в сумі 2 044 280,00         гривень згідно з додатком 2 до цього  рішення;

   - дефіцит за спеціальним фондом селищного бюджету в сумі 2 044 280,00        гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

   - оборотний касовий залишок  бюджетних коштів  селищного  бюджету у розмірі 300000 гривень, що становить 0,3 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;

   -  резервний фонд  селищного  бюджету у розмірі  100000,00 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету визначених цим пунктом.

     2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів відповідальним виконавцям селищного бюджету на 2021 рік за бюджетними програмами згідно з додатком  3 до цього рішення.

     3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього  рішення.

     4. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної  та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

     5.Затвердити  розподіл витрат селищного бюджету  на реалізацію  селищних/ регіональних  програм  у сумі 9 034 790,00 гривень згідно з додатком 7 цього  рішення.

     6.  Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на  2021 рік:

      1) до доходів  загального фонду селищного бюджету належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97, 101 Бюджетного кодексу України.

      2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені  частиною першою статті 72  Бюджетного кодексу України.

     3) джерелами формування у частині кредитування  є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

    7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2021 рік:

    1)  у частині доходів є надходження, визначенні статтями 71 та 97 Бюджетного кодексу України;

    2) у частині фінансування є надходження, визначені статтями 71 та 72 Бюджетного кодексу України.    

    3) у частині кредитування є надходження, визначені статтею 69¹ Бюджетного кодексу України.                                                                                            

   8. Визначити  на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України  захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- соціальне забезпечення;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

  9. Відповідно до пункту 8 статті 16 Бюджетного кодексу України надати право начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України,  в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади на депозитах в установах банків, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного  бюджетного періоду.

  10.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету селищної територіальної  громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

   11. Головним розпорядникам коштів селищного  бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

     1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

      2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних призначень повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

     3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно  до законодавства, а саме:

      здійснення публічного представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначенні цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

     оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів.

   4) забезпечення  проведення своєчасних розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених бюджетних коштів лімітів споживання.

    12. Дозволити фінансовому відділу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради в процесі виконання селищного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів селищного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням селищної ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

     13.  Не проводити фінансування видатків з селищного бюджету до  прийняття селищних/регіональних програм та  внесення відповідних змін до  діючих програм ( за необхідністю).

    14. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року. 

    15. Додатки 1 - 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

    16. Забезпечити оприлюднення цього рішення в п’ятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

   17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів .

 

 

 Верхньорогачицький селищний голова                                С.І.Коротун

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додатки 4-7

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь