ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА

Графік роботи сектору

«Центр надання адміністративних послуг»

Верхньорогачицької селищної ради

Понеділок: з 8:00 до 17:00

Вівторок: з 8:00 до 17:00

Середа: з 8:00 до 17:00

Четвер: з 8:00 до 17:00 дистанційно до 20:00

П’ятниця:  з 8:00 до 16:00

Субота: вихідний

Неділя: вихідний

Завідувач сектору – НОВІКОВА НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА

Адміністратор – ЄВЧЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

Контактний телефон -  0689903978

Адміністратори Верхньорогачицького ЦНАПу продовжують надання послуг віддалено

Вчора, 20 вересня, адміністратори ЦНАПу виконавчого комітету селищної ради здійснювали прийом громадян за межами своєї адмінбудівлі, а саме – на території Первомаївського старостинського округу.

15:44:33 21.09.2021

Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам, передбачених Законом України від 23 вересня 1999 року №1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» 10 серпня 2021 року головним спеціалістом Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області Антоніною Вертегел в секторі «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із визначення правових, фінансових та організаційних засад загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров’я. Також в ЦНАПі розміщено графік особистого прийому громадян фахівцями Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду на 2021 рік , зразки документів необхідних для подання до Фонду соціального страхування.

10:27:11 10.08.2021

Послуга "єМалятко" у секторі «ЦНАП» Верхньорогачицької селищної ради!

5 серпня адміністратором сектору «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради вперше надано послугу з державної реєстрації народження одночасно з реєстрацією дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків за допогою комплексної послуги «єМалятко». Переваги такої послуги очевидні.

13:34:20 06.08.2021

Виїзний прийом адміністраторами ЦНАП мешканців Первомаївського старостинського округу Верхньорогачицької селищної ради

Минулого тижня, а саме 29 липня 2021 року, адміністраторами ЦНАП Верхньорогачицької селищної ради здійснено виїзний прийом громадян у Первомаївському старостинському окрузі.

08:59:50 02.08.2021

Звіт про роботу сектору «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради за перше півріччя 2021 року

За січень - червень 2021 року до сектору «Центр надання адміністративних послуг» Верхньорогачицької селищної ради звернулося 2200 громадян, надано майже 280 консультацій мешканцям району із різних питань.

14:53:05 26.07.2021