Служба у справах дітей

Служба у справах дітей виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

Юридична адреса: 74402, Україна, Херсонська область, Каховський район, смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48

Графік роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 12.45 год

Е-mail адреса:  sluzhba.ditey.vrogachitska-rada@ukr.net

Телефон: (05545) 5-14-60

Начальник: Ігнатенко Олена Олександрівна

Ігнатенко Олена Олександрівна – начальник служби

у справах дітей виконавчого комітету

Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народилася 02 грудня 1996 року в смт. Верхній Рогачик, Херсонської області.

У 2003 році пішла до 1-го класу Верхньорогачицької ЗОШ № 1  ім. П.Ю. Корбута, яку закінчила у 2012 році.

У 2012 році вступила до Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного за спеціальністю «Право», після закінчення якого отримала кваліфікацію юриста.

З вересня 2016 року до лютого 2019 року працювала головним спеціалістом з правових питань, комунальної власності та управління майном загального відділу виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради.

У 2018 році вступила до Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право», який закінчила у 2020 році та отримала кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр.

З лютого 2019 року до грудня 2020 року працювала на посаді начальника загального відділу виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради.

З квітня 2021 року призначено на посаду начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради, де працює по теперішній час.