Пенсійний фонд інформує

Підвищення стандартів життя, зростання ефективності та стабільності пенсійної системи на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, реалізацію запланованих заходів

Робота Великолепетиського сектору обслуговування громадян  (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області (місцезнаходження смт Верхній Рогачик) спрямована на реалізацію завдань і функцій, визначених законодавством, рішеннями Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України щодо підвищення стандартів життя, зростання ефективності та стабільності пенсійної системи на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян,  реалізацію запланованих заходів.

10:02:07 11.01.2022

Легалізація заробітної плати. Залежність пенсії від страхового стажу та заробітної плати.

Для Пенсійного фонду легалізація заробітної плати є не лише джерелом наповнення бюджету, кошти якого  витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги, в першу чергу - це захист прав застрахованих осіб!

14:12:16 31.08.2021