Робоча зустріч у Зеленівському старостинському окрузі

Дата: 20.04.2021 16:19

Робоча зустріч у Зеленівському старостинському окрузі

Сьогодні, 20 квітня 2021 року, в Зеленівському старостинському окрузі відбулася робоча зустріч Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун із сільгосптоваровиробниками та землевласниками, що проживають на території округу.

Головна мета зустрічі – обговорити та спланувати спільні шляхи вирішення проблемних питань розвитку громади. Зокрема, наразі – це гостре питання щодо забезпечення функціонування медичної галузі селищної ради.

Також, під час заходу, селищний голова Світлана Коротун та її заступник Дмитро Безрідний проінформували про стан справ на території Верхньорогачицької селищної ради за час, що минув після об’єднання.

Крім того, місцевих жителів хвилювали питання щодо реконструкції мереж вуличного освітлення, водозабезпечення жителів села Зелене, ремонту доріг, подальшого функціонування комунального господарства та місцевого ФАПу.

На завершення робочої зустрічі селищний голова подякувала всім хто вболіває за життя села та за активну громадську позицію.