Заступник голови

Безрідний Дмитро Іванович – заступник Верхньорогачицького селищного голови з питань діяльності виконавчого органу

БІОГРАФІЯ

Народився 22 жовтня 1976 року в смт. Верхній Рогачик, Херсонської області.

У 1983 році пішов до 1-го класу Верхньорогачицької ЗОШ № 1           ім. П.Ю. Корбута, яку закінчив у 1993 році.

У 1993 році вступив до Новокаховського агротехнічного коледжу, після закінчення якого отримав кваліфікацію юриста.

З липня 1995 року до лютого 1999 року працював юристом у Державній податковій інспекції у Верхньорогачицькому районі Херсонської області.

У 1998 році вступив до Міжрегіональної Академії управління персоналом, яку закінчив у 2005 році та здобув кваліфікацію юриста.

З травня 2000 року до травня 2007 року працював начальником Державної виконавчої служби Верхньорогачицького районного управління юстиції у Херсонській області.

З липня 2008 року до червня 2010 року працював спеціалістом з юридичних питань та звернень громадян Верхньорогачицької селищної ради.

З червня 2010 року затверджено на посаду заступника Верхньорогачицького селищного голови з питань діяльності виконавчого органу, де працює по теперішній час.

Одружений, виховує доньку та сина.