Голова громади

Коротун Світлана Іванівна – Верхньорогачицький селищний голова

БІОГРАФІЯ

Народилася 14 березня 1964 року в с. Георгіївка, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

У 1971 році пішла до 1-го класу Гергіївської восьмирічної школи, де  закінчила три класи.

З 1974 року навчалася у Верхньорогачицькій середній школі № 1, яку закінчила у 1980 році.

У 1980 році вступила до Бериславського педагогічного училища на факультет дошкільного виховання, після закінчення якого працювала вихователем Чистопільського ясел-садка.

У 1983 році вступила до Тираспольського педагогічного інституту            ім. Т.Г. Шевченко на педагогічний факультет.

З квітня до вересня 1985 року працювала вихователем Чистопільського ясел-садка Верхньорогачицького району Херсонської області.

З вересня 1985 року до жовтня 1999 року працювала вихователем ясел-садка «Берізка» в смт. Верхній Рогачик.

З жовтня 1999 року до вересня 2004 роки працювала завідувачем Верхньорогачицького ясел-садка «Берізка».

З вересня 2004 року до листопада 2010 року працювала директором Верхньорогачицького районного центру зайнятості.

З листопада 2010 року обрана на посаду Верхньорогачицького селищного голови, де працює по теперішній час.