Дата: 18.12.2021 20:32

Послуга Верхньорогачицького ЦНАПу «Кейс «Мобільний офіс» - швидко, зручно та надійно!Фото без опису

Для забезпечення доступності громадян щодо отримання адміністративних послуг у Верхьорогачицькій громаді затверджено Порядок використання «Кейсу «Мобільний офіс».

Даний сервіс поширюється на мешканців громади з інвалідністю, хворих, які за станом здоров’я не мають можливості самостійно пересуватись, хворих, які перебувають на стаціонарному лікування у медичних закладах громади, людей похилого віку та інших маломобільних груп населення селищної ради.

Вчора, 17 грудня, адміністратором в форматі віддаленого робочого місця здійснено повноцінний прийом документів для отримання адміністративної послуги літньою пацієнткою Верхньорогачицької лікарні, яка за станом здоров’я не змогла відвідати ЦНАП.

Надання послуги «Кейс «Мобільний офіс» - це беззаперечний крок громади назустріч жителям, які не здатні самостійно завітати до ЦНАПу щоб вчасно отримати необхідні адміністративні послуги.

Ми працюємо для вас!