Дата: 29.11.2021 22:38

Оголошено конкурс на зайняття посади директора КННП «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги»Фото без опису

26 листопада відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

Під час засідання члени конкурсної комісії обговорили та затвердили оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Верхньорогачицького Центру первинної медико-санітарної допомоги, яке сьогодні опубліковане на офіційному вебсайті Верхньорогачицької селищної ради у розділі «Вакансії».

Відповідно до оголошення документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді (крім заяви) протягом 30-ти (тридцяти) календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Врхньорогачицької селищної ради.

Дата початку приймання документів для участі в конкурсі – 30 листопада 2021 року.

Дедлайн приймання документів для участі у конкурсі – до 17.00 години 29 грудня 2021 року.

Переходьте за посиланням та дізнайся умови участі в конкурсі.