Зеленівський старостинський округ

Зеленівський старостинський округ Верхньорогачицької селищної ради (село Зелене)

Адреса: 74440, Україна, Херсонська область, Каховський район, Верхньорогачицька селищна рада, с.Зелене, вул. Корбута, 35

Графік роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 12.45 год

Е-mail адреса:  zelene.silrada@ukr.net

Телефон: (05545) 5-11-45

Староста: Клюєв Віктор Володимирович

Клюєв Віктор Володимирович – староста Зеленівського старостинського округу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народився 08 квітня 1971 року в с. Зелене, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

У 1978 році пішов до 1-го класу Зеленівської середньої школи, яку закінчив у 1988 році.

У 1988 році вступив до Запорізького машинобудівного інституту         ім. В.Я. Чубаря, який закінчив у 1993 році за спеціальністю «Автомобіле- і тракторобудування» та здобув кваліфікацію інженера - механіка.

З 2000 року до 2001 року прийнятий в члени СТОВ «Дружба», працював завідуючим током та заступником керівника.

З 2000 року до 2004 року був депутатом Верхньорогачицької районної ради.

З березня 2003 року до лютого 2017 року займався підприємницькою діяльністю.

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Зеленівського старостинського округу, де працює по теперішній час.