Захисникам/Захисницям

Зараз більшість сил зосереджуємо на підтримці мужніх військових, які на фронті відстоюють рідну державу та мирне життя в ній. Наразі діють слідуючі програми підтримки:

1.Місцева програма призваних до лав Збройних Сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації та діючих військовослужбовців, які зареєстровані на території Верхньорогачицької громади.

Допомогу можуть отримати:

- діючі військовослужбовці, що проходять військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях для захисту України від збройної агресії російської федерації з 24 лютого 2022 року;

- військовослужбовці, які призвані на деокупованій території Херсонської області на військову службу під час мобілізації до лав Збройних Сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації або прийняті на військову службу за контрактом для захисту країни з травня 2024 року.

2.Місцева програма підтримки ветеранів війни, військовослужбовців Верхньорогачицької селищної ради, які брали (беруть) участь у захисті України та членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців на 2024-2026 роки.

Для отримання допомоги можна звернутися:

• на електронну пошту vrsva@verhnorogachitska-rada.gov.ua
  • за телефоном +380969661846
  • в особисті повідомлення Фейсбук