Ушкальський старостинський округ

Ушкальський старостинський округ Верхньорогачицької селищної ради (села Ушкалка, Бабине, Нижній Рогачик)

Адреса: 74410, Україна, Херсонська область, Каховський район, Верхньорогачицька селищна рада, с.Ушкалка, вул. Резніченка, 100

Графік роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 12.45 год

Е-mail адреса:  uschkalkasr@ukr.net

Телефон: (05545) 5-12-72

Староста: Чуприна Руслан Сергійович

Чуприна Руслан Сергійович – староста Ушкальського старостинського округу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради

БІОГРАФІЯ

Народився 10 листопада 1990 року в с. Бабине, Верхньорогачицького району, Херсонської області.

У 1996 році пішов до 1-го класу Ушкальської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 2007 році.

У 2007 році вступив до Херсонського державного аграрного університету, який закінчив у 2011 році за спеціальністю «Водні біоресурси» та отримав диплом бакалавра. Продовжив навчання у вищевказаному університеті та у 2013 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Водні біоресурси» та здобув кваліфікацію дослідника з водних біоресурсів та аквакультури».

З вересня 2013 року до грудня 2016 року працював головним спеціалістом Скадовського територіального відділу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області.

З грудня 2016 року до липня 2018 року працював головним спеціалістом відділу іхтіології та регулювання рибальства Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства України.

З січня 2019 року до грудня 2021 року працював спеціалістом з земельних питань в Ушкальській сільській раді Верхньорогачицького району Херсонської області.

З січня 2021 року затверджено на посаду старости Ушкальського старостинського округу, де працює по теперішній час.