Пошук

Україна створює реєстр для документування та захисту дітей, депортованих Росією.

Дата: 08.01.2025 11:25
Кількість переглядів: 13

Фото без опису

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про створення Національного реєстру відомостей про дітей, депортованих або вимушено переміщених внаслідок російської агресії. Цей реєстр є життєво важливим кроком у зусиллях України захистити права своїх наймолодших жертв і полегшити їх повернення додому.

Реєстр має на меті систематичний збір та зберігання інформації про дітей, які були незаконно депортовані чи примусово переселені під час війни. Він також відстежуватиме шкоду, заподіяну особистим і немайновим правам дітей, включаючи травми, втрату доступу до освіти, охорони здоров’я та випадки нелюдського поводження чи тортур.

За підтримки міжнародної технічної допомоги реєстр стане безпечною платформою для документування цих порушень. Це також дозволить Україні координувати дії з міжнародними організаціями щодо пошуку та возз’єднання дітей із сім’ями, а також притягнення до відповідальності винних у цих злочинах.

Цей реєстр є важливим інструментом для захисту прав українських дітей та забезпечення їх безпечного повернення. Це також зміцнює нашу здатність притягувати винних до відповідальності та захищати майбутнє нашої країни.

Детальніше на сайті Мінстерства юстиції України 


« повернутися до розділу «Служба у справах дітей»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь