Пошук

ПУБЛІЧНА ДИСКУСІЯ: «Як ефективно використовувати екосистему DREAM для відбудови в громадах?»

Дата: 20.09.2024 17:43
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

DREAM збирає, упорядковує та публікує відкриті дані на всіх етапах проєктів відновлення в режимі реального часу, впроваджуючи найвищі стандарти прозорості та підзвітності. Будь-хто в будь-якому місці може контролювати результативність реалізації проєкту та використовувати цю інформацію для зменшення ризиків, створення точної звітності та покращення загальної ефективності проєкту.

Фото без опису

25 вересня, 14:00 – 15:30, Інститут аналітики та адвокації (ІАА) запрошує на експертну публічну дискусію "Як ефективно використовувати екосистему DREAM для відбудови в громадах?". Зустріч стане платформою для прямого діалогу між представниками громад та розробниками екосистеми DREAM, донорами й фондами.

Екосистема DREAM (Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management) – важливий інструмент координації та управління проєктами відбудови на державному рівні. Залучення громад через екосистему DREAM полегшує взаємодію між місцевими громадами та міжнародними організаціями, забезпечуючи кращий розподіл ресурсів, надаючи можливість громадам безпосередньо брати участь у відбудові. 

DREAM також відкриває нові можливості для отримання міжнародної допомоги та спрощує контроль за проєктами. Мета екосистеми — створити простір, де громади можуть обмінюватися досвідом, розповідати про успішні проєкти та обговорювати ефективні способи залучення підтримки.

Запрошуємо вас взяти участь у зустрічі з елементами case study, де громади зможуть дізнатися про функціонал платформи, критерії відбору проєктів для відбудови та обговорити виклики, які постають перед громадами у процесі залучення фінансування та організації відбудови.  

Теми для обговорення:

  1. Огляд функціональних можливостей екосистеми DREAM для громад.
  2. Які основні критерії та вимоги до проєктів відбудови через DREAM? Як громади можуть підвищити шанси на отримання фінансування?
  3. Партнерство громад та донорів: як DREAM допомагає у встановленні співпраці між громадами, донорами та міжнародними організаціями?
  4. Успішні кейси співпраці громад і донорів.
  5. Інструменти відстеження прогресу та оцінки ефективності відбудовчих ініціатив. Як громади можуть використовувати дані для підвищення прозорості та ефективності?

Учасники: 

  1. Віктор Нестуля – керівник проєктного офісу DREAM;
  2. Надія Черняк – регіональна координаторка DREAM у Херсонській області;
  3. Представник/ця донорських організацій, що підтримали проєкти в екосистемі DREAM;
  4. Представники громад, проєкти яких підтримані через екосистему DREAM; 
  5. Представники НУО.

Дата та час: 25 вересня, 14:00 – 15:30

Формат: Zoom зустріч з прямою трансляцією на Youtube та Facebook сторінки ІАА

Робоча мова: українська

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь