Долучіться до змін в освіті — пройдіть всеукраїнське опитування! Опитування триває 10 днів!

Дата: 29.08.2024 16:26

Долучіться до змін в освіті — пройдіть всеукраїнське опитування!

МОН спільно з Міністерство цифрової трансформації України запускають масштабне всеукраїнське опитування про реальний стан української освіти. Важливо почути думку кожного учасника освітнього процесу.

До участі запрошуються батьків дошкільнят, школярів та їхніх батьків, студентів профтехів і ЗВО з батьками, а також усіх небайдужих громадян України.

Ваші відповіді допоможуть  визначити реальний стан освіти, виявити нагальні проблеми та спланувати ефективні зміни. Разом ми зможемо створити освіту майбутнього!

Важливо: опитування триватиме лише 10 днів, тож не зволікайте — долучайтеся

Опитування проводиться Міністерством освіти і науки спільно з Мінцифрою за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародним та ібероамериканським фондом адміністративної та державної політики (FIIAPP).