Запрошуємо молодь на Всеукраїнський вишкіл «Джура – поліцейський»

Дата: 28.08.2024 16:47

З 17 по 21 вересня 2024 року у Кіровоградській області заплановано проведення Всеукраїнського вишколу «Джура - поліцейський».

На вас чекають:

• Унікальні поліцейські коуч-сети з використанням 3D конструктора;
  • Вогнева підготовка;
  • Захоплюючі гутірки та тренінги з кризової психології, тактичної та домедичної підготовки;
  • Живе спілкування, пісні під гітару і колоритна ватра; ·Позитивні емоції та круті враження.

До участі у Вишколі запрошується молодь віком від 15 до 18 років (10-11 класи), а саме команди у складі 10 осіб - 8 учасників (4 хлопця, 4 дівчини) та 2 керівники/супроводжуючі.

Участь у Вишколі безкоштовна з обов'язковою попередньою реєстрацією команди. Кількість місць обмежена!

Реєструйтесь на Вишкіл за електронним посиланням до 08 вересня 2024 року: https://forms.gle/jmSwtN2GsdfvXQmG8.

З організаційних питань звертайтесь до наступних контактних осіб:

• Головні спеціалісти відділу молодіжної політики та національнопатріотичного виховання управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА Андрескул Карина, тел.: (095)-090-61-12 та Козин Аміна, тел.: (063)-262-52-88;
  • Доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету №3 ДонДУВС Пекарський Сергій, тел.: (050)-563-56-11.

Вишкіл реалізовується Міністерством молоді та спорту України спільно з Управлінням молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації у співпраці з Міністерством внутрішніх справ України та з Донецьким державним університетом внутрішніх справ.

Отримай можливість стати частиною дружньої поліцейської родини! Чекаємо вас на Вишколі! Виховуємо справжніх патріотів України!