«Школа офлайн»: навчання за місцем перебування дитини!

Дата: 01.08.2024 16:27

Чому це важливо?

Сьогодні щонайменше 121 000 дітей проживає в одному регіоні України, але продовжує навчатися у своїх школах дистанційно. Очне навчання в регіонах, де це дозволяє безпекова ситуація, забезпечить дітям якісну освіту, інтеграцію в нову громаду, розвиток м’яких навичок та індивідуальний підхід учителя.

Як це зробити?

Перевірте, чи є місця у місцевих школах на сайті Інституту освітньої аналітики. За наявності місць подайте заяву в нову школу та повідомте поточну. За відсутності — продовжте дистанційне навчання в поточній школі.

Дізнатися більше про проєкт «Школа офлайн» можете на сайті та у вайбер-каналі.