40 Окрема артилерійська бригада імені Великого князя Вітовта - приєднуйся!

Дата: 26.07.2024 14:47

40 Окрема артилерійська бригада імені Великого князя Вітовта з 2015 року виконує бойові завдання на Сході України, є бойовим підрозділом Сухопутних військ Збройних Сил України.  Президентом України, на знак відзначення особливих бойових заслуг, мужності, відваги та героїзму особового складу 40 Окрему артелерійську бригаду імені Великого князя Вітовта нагороджено почесною відзнакою "За мужність та відвагу". Відповідно до директиви Головнокомандувача ЗС України (розпорядження Генерального штабу ЗС України) від 11 квітня 2024 року №Д-3/ДСК військова частина належить до військових частин пріорітетного комплектування.

Бригада запрошує на посади:

•  командир взводу
  •  заступник командира батареї з морально-психологічного забезпечення
  •  ⁠командир гармати
  •  ⁠командир відділення
  •  ⁠навідник
  •  ⁠номер обслуги
  •  ⁠водій-механік
  •  ⁠водій
  •  ⁠бухгалтер
  •  ⁠оператор дронів

Телефон для довідок: 073-222-70-40

Офіційна сторінка 40 Окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта у Facebook.