Про допомогу пораненим бійцям

Дата: 11.07.2024 09:52

Фото без опису🇺🇦Воїни Збройних Сил України — приклад відданості, патріотизму та героїзму. Вони несуть велику відповідальність за безпеку країни, а зараз проходять нелегкий час, відновлюються після важких поранень.

☝️Наша ж відповідальність — це сумлінна підтримка та вдячність їм💙💛

🌿Тому Верхньорогачицька селищна військова адміністрація Каховського району Херсонської області вчергове провела засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги підтримки ветеранів війни, військовослужбовців Верхньорогачицької селищної ради, які брали (беруть) участь в захисті України, щоб матеріально підтримати наших героїв сьогодення.

☁️ Звичайно, зараз головна мета України - перемога над загарбником на фронті та вона неможлива без забезпечення та підтримки наших військових💙💛

🇺🇦Слава Україні!
Героям Слава🇺🇦