Гуманітарна допомога дітям

Дата: 30.03.2022 18:54

Сьогодні, 30 березня 2022 року, дівчатам із антикризового штабу Верхньороначицької  селищної ради, вдалося об'їхати майже всю громаду та допомогти родинам у яких виховуються діти!

Побували у найвіддаленіших старостинських округах громади - Ушкальському та Бережанському! А також Чистопільському та Первомаївському старостинських округах!

Старостам були передані підгузки та дитяче харчування - фруктові та овочеві пюре (за попередніми замовленнями батьків), а також йогурти для всіх вихованців сільських шкіл та дитячих садочків.

У переддень нашого візиту підгузки та дитяче харчування маленькі первомаївці отримали також. А сьогодні, ми довезли йогурти для всіх діток шкільного та дошкільного віку!

Крім того, цього дня, в порядку черги, почали формувати та роздавати допомогу батькам із селища Верхній Рогачик.

Величезна вдячність усім хто доклав зусиль, аби діти з Верхньорогачицької громади, що знаходиться в повній окупації, отримали засоби гігієни першої необхідності та смаколики в цей складний час.

е заморимось  дякувати волонтерам світу та України, які зібрали цінні вантажі, а також нашим землякам, які допомогли доставити гуманітарну допомогу до громади! Адже в повній окупації Херсонщини, саме підтримка мешканців таких віддалених від районного та обласного центрів сіл є життєво важливою!

Продовжуємо фасувати наявні  товари відповідно до попередньо сформованих списків! Про, що обов'язково повідомимо всіх батьків, які залишали заявки!

Працюємо далі! Завжди з вами Верхньорогачицька селищна рада!