Місяць війни позаду! Місяць суцільного жаху та несприйняття нової реальності!

Дата: 26.03.2022 08:56

Фото без описуАле часу на роздуми, вагання чи якісь відмовки просто не було та немає!

І дуже тішить той факт, що по один бік стали дуже багато однодумців та небайдужих верхньорогачан!

Прикро стверджувати, але біда ще більше об'єднала нашу Верхньорогачицьку родину!

Так, до роботи антикризового штабу крім органу місцевого самоврядування громади також долучилися волонтери, депутати, підприємці, меценати та просто пересічні жителі громади!

З перших днів оголошеного збору до штабу почали звозити різноманітні продукти харчування: консервацію, сало солоне, а також свіже, яке ми вправно всі разом солили, картоплю, борошно, крупу та горох!

Деякі люди перестрівали на вулиці, телефонували та приходили до селищної ради та допомагали готівкою, яка слідом витрачається на потреби нужденних!

Тож трішки поділимося життям антикризового штабу або тим чим займалися в робочі та умовно вихідні дні останніх декількох тижнів!

Найперше - це допомага малозабезпеченим верстам населення та літнім людям. Словами надії, ділом та соціальними продуктовими пакунками! Дякуємо працівникам терцентру - левову частку роботи взяли на себе саме вони!

Наступне - допомога батькам найменших жителів громади. Роздали отримані від друзів благодійників дитячі суміші, підгузки та засоби гігієни! Сформували потребу та чекаємо на гуманітарні коридори!

Змогли організувати придбання та доставку ліків, які зараз просто дефіцит! І це велика перемога! Дякуємо нашим фермерам, кураторам з логістики та координаторам з пошуку медикаментів! Це безцінна допомога! Хто перший на черзі - вже отримав, інші - чекають та не втрачають віри!

Ось це лише частинка тих справ, якими щоденно займаються всі члени антикризового штабу!

Також хочеться відмітити й роботу волонтерського руху в громаді, який працює паралельно з роботою штабу - молодь громади також займається формуванням соціальних продуктових кошиків, які доставляють тим землякам, які цього потребують!

Дякуємо всім, хто нам допомагає! Допомагає громаді!

Лише разом ми вистоїмо та переможемо!

Хто має пропозиції та бажання з допомоги жителям громади телефонуйте за номерами:

+380683858925.

Працюємо далі!