Бажаємо всім доброго та спокійного дня!

Дата: 29.03.2022 08:53

Фото без описуХоча для наших патрульних із загону правопорядку ніч видалася вкрай напруженою!

Мало того, що на території громади перебувають військові рф, так ще й свої - односельці завдають клопоту!

Так, цієї ночі компанія з чотирьох п'яних молодиків ганяла на автомобілі вулицями селища Верхній Рогачик. Тим самим порушуючи спокій мирних громадян, а ще більше - провокуючи військових!

Прикро, що наші земляки не можуть усвідомити те, що сили, засоби та пальне вже завершуються! Всі живі люди! Майже місяць війни за плечима всіх хто працює 24/7 на благо громади - органи влади, волонтери, меценати, патрульні, підприємці ! Але все ж знаходяться такі особи, яким чи то зайнятися нічим, чи то просто, вибачте, розуму не вистачає!

В останнє попереджуємо всіх подібних "героїв" - у разі вашого затримання покаранням будуть не лише громадські роботи, а й відбір транспортного засобу на благо та потреби громади!

Схаменіться - в країні війна, тож жити потрібно за вимогами воєнного часу! Не гнівіть ні Бога, ні людей!

Спокою, миру, добра усім нам кожного вечора, кожного дня та захисту в кожну домівку!