Просимо всіх жителів Верхньорогачицької громади сплатити за водопостачання!

Дата: 21.03.2022 08:53

Фото без описуПросимо всіх жителів Верхньорогачицької громади сплатити за водопостачання!

Шановні споживачі! Завдяки сумлінним платникам сьогодні наші водопровідно-каналізаційні господарства безперебійно постачають воду до ваших осель.

Але поряд із тим у комунальних підприємств громади є фінансові зобов'язання та поточні питання з ремонту водопровідних мереж селищної ради, які проводяться незалежно від будь-яких умов та станів. За, що велика подяка комунальникам!

Шановні абоненти, сплатити за використану воду можна як в касі підприємства так і дистанційно через мобільний додаток вашого банку або у відділенні Укрпошти #1 (смт Верхній Рогачик, колишній к-з "Аврора", вул. Українська, будівля СБК).

Щиро сподіваємося на вашу свідомість та пам’ятайте, що сила та міць громади в нашій єдності!