Станом на 08:00 год 17 березня 2022 року ситуація в громаді стабільна!

Дата: 17.03.2022 12:09

Фото без описуСтаном на 08:00 год 17 березня 2022 року ситуація в громаді стабільна!

Водо-, газо- та електропостачання без перебоїв.

Ніч пройшла мирно! Військових формувань, техніки та блокпостів на території селищної ради не зафіксовано.

Проте знову, під час комендантської години, патрульними були затримані 4 мешканці громади в стані алкогольного сп'яніння, які керували автотранспортними засобами.

Також цієї ночі по вулиці Широкій сталася ДТП. Постраждалих не має! За інформацією кермувальник був у стані алкогольного сп'яніння.

Шановні земляки, в країні війна і якщо вам нікуди діти свою енергію в тилу переконливо просимо йти на передову - захищати Батьківщину!

Сподіваємося на вашу громадську відповідальність і свідомість, а також чекаємо на громадські роботи - вистачить на всіх!