До уваги аграріїв Верхньорогачицької громади!

Дата: 15.03.2022 10:32

Фото без описуЗ метою забезпечення аграріїв паливом (дизельне паливо, бензин) для старту весняно-польових робіт, в умовах воєнного стану, Урядом досягнуто позитивних домовленостей щодо реалізації посівної кампанії - 2022 в країні.

Так, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України починає збирати заявки стосовно потреби палива по регіонах, окремо по кожному сільськогосподарському підприємству.

Просимо аграріїв громади, якнайшвидше звернутися до Верхньорогачицької селищної ради для формування заявок, відповідно до потреби вашого підприємства.

Контактна особа - секретар селищної ради Любов МЕЛЬНИК.