Чужої біди не буває! Особливо в нинішніх умовах.

Дата: 14.03.2022 10:26

Фото без описуЧужої біди не буває! Особливо в нинішніх умовах.

Сьогодні до Верхньорогачицької лікарні потрапила однорічна дитина з опіками шкіри.

Площа ураження становить близько 25 % тіла!

На даний час, родина дитини взята під супровід служби у справах дітей Верхньорогачицької селищної ради.

Через антикризовий штаб маленьку пацієнтку сьогодні забезпечили підгузками, присипкою, вологими серветками, пляшечкою для годування та дитячим харчуванням (суміш), а також пелюшками.

Свою допомогу для лікування дитини можете надати і ви - фінансова підтримка, підгузки розміром 5 та пелюшки.

Контактний телефон: