До уваги батьків!

Дата: 14.03.2022 08:38

Фото без опису????До уваги батьків!????

Антикризовий штаб Верхньорогачицької громади щоденно переймається питаннями щодо забезпечення наймолодших мешканців селищної ради всім необхідним.

У першу чергу - це засоби гігієни (підгузки, вологі серветки для малюків, присипки, дитячі креми, шампуні), суміші та каші, пляшечки для харчування!

Сьогодні вже сформовано невеликий резерв вищепереліченого! Робота триває й надалі - постійні контакти та перемовини з волонтерськими організаціями, органами влади щодо надання гуманітарної допомоги!

?Наразі звертаємося, в першу чергу, до батьків дітлахів до 2 років! Якщо у вас виникли проблеми з забезпеченням малюка просимо зателефонувати за номерами:

??+380990528748

??+380683858925

та залишити заявку на найнеобхідніше.

??НАГОЛОШУЄМО, що за наявності - ми обов'язково забезпечимо вашу дитинку всім необхідним!

????Якщо ж ми не матимемо потрібної суміші, підгузків та ін. - додамо до потреби гуманітарного вантажу та надамо як тільки з'явиться у штабі!

Ми разом, а отже - вистоїмо, а наші діти виростуть гідними українцями!