Верхньорогачицька громада з хлібом

Дата: 09.03.2022 10:41

Верхньорогачицька громада з хлібом

Дуже прикро, що зрозуміти цінність хліба мирного часу нам всім вдалося лише скуштувавши хліб війни

Адже знову, з неабиякими ризиками (про це після Перемоги точно будуть написані книги), нам вдалося "роздобути" такі цінні у воєнний час дріжджі, які передаємо за призначенням до вмілих золотих рук, що "пахнуть хлібом".

Дякуємо невтомним пекарям Первомаївської пекарні та міні- пекарні кафе "Сніжинка", які в повному обсязі забезпечують населення селищної ради свіжим, запашним та смачним хлібом!

А ще дуже відрадно, що об'єднавши зусилля керівництва громади, депутатів та підприємців сьогодні вдається випікати та реалізовувати соціальний хліб вартість якого 7 грн.

Наша сила в нашій єдності! Тримаймося!