Дякуємо всім жителям громади, кожного нашого села та селища за людяність, щирість, доброту та небайдужість у наданні допомоги тим хто її так потребує!

Дата: 08.03.2022 22:40

Сьогодні, 8 березня, чергова партія свіжого домашнього молока, яке знову надали господарі з Самійлівського старостинського округу відправилася до людей та родин, які того потребували.

Так, працівники Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування розфасували молоко та доставили його 15 літнім людям, 4 сім'ям, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також 3 родинам із малими дітьми.

Не перестаємо вами пишатися , дорогі земляки!

Слава рідній Україні, слава ЗСУ та нашій нації!