Пацієнти Верхньорогачицької лікарні не лише під надійним медичним супроводом, а й не відчувають перебоїв у харчуванні.

Дата: 05.03.2022 10:16

Завдячуючи господарям Самійлівського старостинського округу - Сікорському Феліксу, Івановій Олені та Пересаді Івану хворі, що перебувають на стаціонарному лікуванні у Верхньорогачицькій лікарні відтепер у своєму раціоні мають молочні страви. Ці люди надали для потреб медичного закладу 60 літрів молока.

Також не забувають про лікарню і земляки з Первомаївського старостинського округу - Олександр Македон та Павло Слабенко, які безкоштовно завозять свіжоспечений хліб.

Дякуємо всім доброчинцям! Ви просто фантастичні люди!

Запрошуємо всіх земляків до співпраці в антикризовому штабі громади!

Запропонувати свою допомогу, або попросити про її надання можна за телефонами: