Гарні новини, а саме - на деякий час нам точно вдасться знизити напруженість щодо забезпеченням хлібом мешканців селищної ради.

Дата: 05.03.2022 10:15

Доброго вечора, шановна громадо! Маємо гарні новини, а саме - на деякий час нам точно вдасться знизити напруженість щодо забезпеченням хлібом мешканців селищної ради.

Так, завдячуючи небайдужим землякам, які щоденно працюють разом із нами над питаннями життєзабезпечення громади вдалося завести для потреб пекарень 400 кг солі та 40 кг дріжджів.

Ці надзвичайно мужні чоловіки (побажали не називати їх імен) ризикуючи всім відправилися за цінним вантажем до міст із сусідніх областей.

Крім того, в ході поїздки , їм вдалося забрати та привезти ще частину вкрай необхідних для тяжкохворих верхньорогачан ліків!

Дякуємо всім, хто долучається до підтримки громади та її мешканців у страшний час війни. Після завершення якої та нашої Перемоги ми обов'язково назвемо всіх Героїв тилу! Знайте, ви наша сила, міць та підтримка!

З такими людьми Україна буде завжди