Дата: 05.03.2022 10:14

Команда #ХерсонськоїОДА разом із центральними органами влади активно працюють над тим, аби окупанти дали можливість доставити на Херсонщину українську гуманітарну допомогу.

Нині для потреб жителів області сформовано понад 30 фур із найнеобхіднішим продовольством. Це гуманітарна допомога від міст Дніпро, Кривий Ріг, а також західної України.

Вони завантажені продуктами харчування, засобами гігієни, дитячим харчуванням та іншими необхідним продовольством.

Нині команда ОДА на чолі з заступником голови ОДА Павлом Куликом приймає гуманітарну допомогу для жителів області від Міжнародних партнерів.

Зараз вирішується, як гуманітарну допомогу доставити безпосередньо до жителів Херсона та області.

Про деталі повідомимо згодом. Слідкуйте тільки за офіційними та достовірними джерелами інформації