У більшості областей України відновлено роботу Державного реєстру актів цивільного стану

Дата: 04.03.2022 10:04

Для забезпечення потреб громадян України, незважаючи на військову агресію Російської Федерації та постійні спроби кібератак, ДП «НАІС» відновило роботу???? ДРАЦС у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровський, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях та місті Києві. Також в зазначених областях та м. Києві працює Спадковий реєстр.

Єдиний реєстр довіреностей та Реєстр бланків продовжують працювати.

Нагадаємо, що заради недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстру зі сторони ворога, робота інших Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України на даний момент призупинена.