Укртелеком, 3 березня 2022 року

Дата: 04.03.2022 23:02

Укртелеком, 3 березня 2022 року

Критична інфраструктура та національна транспорта мережа Укртелекому працюють. Послуги фіксованого доступу до інтернету та телефонії надаються в усіх областях України.

Триває обмеження швидкості доступу через пошкодження у ході бойових дій магістральних ліній у Житомирській та Запорізькій областях. Абоненти 12 областей відчувають зниження швидкості доступу до інтернету. Це Херсонська, Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Львівська, Івано-Франківська, Волинська та Закарпатська області. Пріоритет інтернет-доступу в цих областях надається сервісам ЗСУ, органам державної влади та соціальній інфраструктурі. Фахівці компанії докладають максимальних зусиль для відновлення пошкоджених ділянок магістралі. Просимо абонентів у цих областях з розумінням ставитися до цієї складної ситуації.

Вчора відбулося ще одне пошкодження магістральної лінії в районі Черкас, проте вдалося відновити роботу лінії за 3,5 години.

Послуги фіксованої телефонії не зазнають жодних обмежень і доступні для абонентів.

Кількість регіональних вузлів зв’язку, що працюють, залишилась на рівні 70%.

Працівники компанії роблять все можливе для оперативного усунення пошкоджень.

Тримаємося разом !