Доброго вечора!

Дата: 03.03.2022 22:11

Доброго вечора!

Молимо, щоб ніч у громаді пройшла спокійно, а війна в Україні завершилась!

Загони охорони правопорядку нестимуть чергування по всім населеним пунктам громади!

Але сьогодні нам дуже прикро, що попри всі заборони, за вчорашній день патрульними були затримані особи в стані алкогольного сп'яніння, з якими проведено профілактичну роботу, сподіваємось більше такі випадки не повторяться.

Прикро, що батьки відпускають дітей у пізній час на вулицю не враховуючи небезпеку та загрози життю, нехтуючи вимогами комендантської години.

Тож закликаємо всіх та наголошуємо, що надворі війна, а тому всі повинні стати по один бік і дотримуватись правил!

Не забудьте вимкнути світло, зашторити вікна та перебувати в будинках з 20:00 до 06:00 год.

НАГАДУЄМО номер телефону чергового загону патрулювання +380680535085!