Триває восьмий день війни в Україні!

Дата: 03.03.2022 09:58

Триває восьмий день війни в Україні!

У жителів громади потихеньку починають завершуватися запаси продуктів харчування.

А полиці продовольчих магазинів теж не радують око асортиментом!

У цій кризовій ситуації селищним головою Світланою Коротун спільно із депутатами, підприємцями, фермерами та просто небайдужими громадянами було прийняте рішення про створення антикризового штабу.

Спільними зусиллями продовольчий резерв штабу постійно поповнюється необхідними продуктами харчування, гігієни та вжитку.

Тож за заявками депутатів, територіального центру та небайдужих мешканців громади формуються соціальні пакети, які доставляються тим, хто потребує!

Нагадуємо контактний телефон 0990528748 за яким ви можете отримати допомогу, а також запропонувати свою (надати до штабу продукти, медикаменти, засоби гігієни, речі тощо).

Зроби добро - добром і повернеться