Громада буде з хлібом!

Дата: 03.03.2022 07:57

Громада буде з хлібом!

Сьогодні до Верхньорогачицької селищної ради завезли 9 тонн такого необхідного в цей складний час борошна!

Допомогли в доставці наші земляки Геннадій Петрів, Андрій Месхі та Валерій Трушин, які разом із заступником селищного голови відправилися до сусідньої Великолепетиської громади за цінним вантажем.

Борошно вироблене на млині Великолепетиського елеватора - філії АТ "Державна продовольчо-зернова кооперація України" для забезпечення потреб населення в умовах воєнного стану.

7 тонн відвантажили Первомаївській пекарні, 1 - до міні пекарні кафе "Сніжинка" (власник доставив борошно з елеватору самостійно) та ще 1 тонну залишили в антикризовому штабі для потреб населення.

Дякуємо державі та всім хто приходить на допомогу! Тримаємося разом Все буде Україна